Kullanım Tipi:
Güç Kaynağı:
Akü Voltajı:
Testere Çapı:
Boşta Devir Sayısı (En Çok):
3800 dev/dk
Kesme Derinliği 90°:
65 mm
Kesme Derinliği 45°:
45 mm
Toz Üfleme :
Var

Einhell TE-CS 18/190 Li BL Daire Testere Fiyatları

Einhell TE-CS 18/190 Li BL - Solo, Kömürsüz Akülü Daire Testere (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4331210

Satıcı: Yapıcenter

6.804,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 6804.00
Einhell Tp-Cs 18/190 Li Bl Solo Daire Testere 4331210

Satıcı: nalburcenter

7.081,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 7081.90
Einhell TE-CS 18/190 Li BL - Solo, Kömürsüz Akülü Daire Testere (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4331210

Satıcı: einhellsanliurfabayi

7.278,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 7278.11
Einhell TE-CS 18/190 Li BL - Solo, Kömürsüz Akülü Daire Testere (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4331210

Satıcı: nalburcenter | 18 yorum

7.398,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 7398.79
Einhell Professional Akülü Daire Testere TP-CS 18/190 Li BL-Solo Power X-Change (18 V, Ø190 mm Testere Bıçağı, Kömürsüz, 65 mm Kesim Derinliği, Aletsiz Ayar, Akü Dahil Değildir) - 4331210

Satıcı: Amazon.com.tr

8.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 8305
Einhell TE-CS 18/190 Li BL - Solo, Kömürsüz Akülü Daire Testere (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4331210

Satıcı: Einhell TR

8.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 8295.00
Einhell TE-CS 18/190 Li BL - Solo, Kömürsüz Akülü Daire Testere ve Einhell 18V 4,0 Ah PXC Starter Kit (Başlangıç Seti)

Satıcı: Amazon.com.tr

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 10000
Einhell TE-CS 18/190 Li BL - Solo, Kömürsüz Akülü Daire Testere + 18V 4,0 Ah PXC Starter Kit, Akü ve Şarj Cihazı + Alüminyum Daire Testere Rayı 2x1000 mm

Satıcı: Amazon.com.tr

12.953,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 12963

Einhell TE-CS 18/190 Li BL Daire Testere Fiyat Geçmişi

Einhell TE-CS 18/190 Li BL Daire Testere Temel Özellikleri

3800 dev/dk
65 mm
45 mm
Var

Einhell TE-CS 18/190 Li BL Daire Testere Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Daire Testere
• Güç Kaynağı Akü
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Diğer Özellikler Alüminyum Taban Levhası Kömürsüz Motor LED Aydınlatma Mil Kilitleme Toz Emme Sistemi

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı (En Çok) 3800 dev/dk
• Testere Çapı 190 mm
• Testere Göbek Çapı 20 mm
• Kesme Derinliği 45° 45 mm
• Kesme Derinliği 90° 65 mm
• Anahtarsız Bıçak Değişimi Var
• Kesim Hattı Görüş Çizgisi Var
• Toz Üfleme Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Durumu Aküsüz
• Akü Voltajı 18 V
• Akü Tipi Li-ion

TASARIM VE AKSESUAR

Einhell TE-CS 18/190 Li BL Daire Testere Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.