Ürün Türü:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
A

Altus ALA 522 I Davlumbaz (Inox) Fiyatları

Altus Ala 522 I Duvar Tipi Piramit Davlumbaz Inox gri

Satıcı: mediamarkt

5.093,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 5093.30
Altus Ala 522 I Inox Duvar Tipi Ankastre Davlumbaz

Satıcı: NOVAELECTRONICS

5.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 5250.00
Altus ALA 522 I Duvar Tipi Piramit Davlumbaz Inox 5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 5299.00
Altus ALA 522 I Duvar Tipi Piramit Davlumbaz Inox

Satıcı: MediaMarkt

5.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5300.00
ALTUS ALA 522 I Duvar Tipi Piramit Davlumbaz Inox

Satıcı: MEDIAMARKT

5.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 5300.00
Altus Ala 522 I Duvar Tipi Piramit Davlumbaz Inox

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

5.356,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 5356.30
Altus Ala 522 I Duvar Tipi Piramit Davlumbaz Inox gri

Satıcı: ozdijitek

5.374,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 5374.92
Altus ALA 522 I DAVLUMBAZ 60 CM iNOX

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

5.492,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 5492.58
Altus ALA 522 I Inox Duvar Tipi Ankastre Davlumbaz 5.507,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5517.04
Altus ALA 522 I Inox Duvar Tipi Ankastre Davlumbaz

Satıcı: MAVİAY TİCARET

5.575,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5585.88
ALTUS ALA 522 I Duvar Tipi Piramit Davlumbaz Inox

Satıcı: GİZERLER

5.744,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 5744.60
Altus ALA 522 I DAVLUMBAZ 60 CM iNOX

Satıcı: OZDIJITEK

5.835,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 5835.75
Altus Inox 60 cm Duvar Tipi Piramit Davlumbaz 68 dB Ses Seviyesi ile Etkili Havalandırma

Satıcı: JetTekno | 8 yorum

6.138,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 6138.00
Altus Inox 60 cm Duvar Tipi Piramit Davlumbaz 68 dB Ses Seviyesi ile Etkili Havalandırma

Satıcı: 21UYGUNFİYAT | 8 yorum

6.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 6375.00

Altus ALA 522 I Davlumbaz (Inox) Fiyat Geçmişi

Altus ALA 522 I Davlumbaz Ürün Ailesi

Altus ALA 522 I Davlumbaz (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Yağ Filtre Adedi 2

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 480 m³/sa
• En Yüksek Ses 68 dB
• Enerji Verimlilik Sınıfı A
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı C
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 52 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Yükseklik 748 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 500 mm
• Ağırlık 8.6 kg
• Renk Inox

Altus ALA 522 I Davlumbaz (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.