Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:

Arçelik ADE 6041 B1 Davlumbaz Fiyatları

Arçelik ADE 6041 B1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz - Gri

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri

8.742,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 8742.00
Arçelik Ade 6041 B1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ErhanGülener

8.511,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8511.10
ARÇELİK ADE 6041 B1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ErhanGülener

8.747,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 8747.58
Arçelik ADE 6041 B1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz - Gri

Satıcı: ErhanGülener

8.834,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 8834.07
Arçelik Ade 6041 B1ankastre Duvar Tipi Davlumbaz Beyaz

Satıcı: Arces Pazarlama

8.869,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8869.40
ARÇELİK ADE 6041 B1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Altın Mobilya

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 9299.07
ARÇELİK ADE 6041 B1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

9.348,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 9348.00
Arçelik ADE 6041 B1Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz Beyaz

Satıcı: Şampiyon Ev Gereçleri

9.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 9480.00
Arçelik ADE 6041 B1Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz Beyaz

Satıcı: Arces

9.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 9879.00
Arçelik ADE 6041 B1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Gazioglu DTM

10.001,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 10001.83

Arçelik ADE 6041 B1 Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Arçelik ADE 6041 B1 Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Filtre Doluluk Göstergesi Aluminyum Filtreler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre Otomatik Kapanma Yağ Filtre Adedi 1

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 1138 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 419 mm
• Ağırlık 10.5 kg
• Renk Beyaz

Arçelik ADE 6041 B1 Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Arçelik ADE 6041 B1 Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.