Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
C

Arçelik ADE 605 HB Davlumbaz Fiyatları

Arçelik ADE 605 HB1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz - Beyaz

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ

7.393,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 7393.50
Arçelik Ade 605 Hb Duvar Tipi Beyaz Cam Ankastre Davlumbaz

Satıcı: ABDİBAŞLAR ARÇELİK

7.167,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7167.10
Arçelik Ade 605 Hb1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Gazioglu DTM

7.805,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 7805.70
Arçelik ADE 605 HB1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz - Beyaz

Satıcı: Gazioglu DTM

8.101,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 8101.94
Arçelik ADE 605 HB1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Gazioglu DTM

8.101,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 8101.94
ADE 605 HB1 8.355,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 8355.00
Arçelik ADE 605 HB Duvar Tipi Ankastre Davlumbaz beyaz

Satıcı: RecepÇelikbaş

8.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 8450.00
Arçelik Ade 605 S Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz siyah

Satıcı: EmrePazarlama

8.501,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 8501.34
Arçelik ADE 605 HB1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: gönülsokak

8.713,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8713.81
Arçelik ADE 605 HB1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Altın Mobilya

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 9299.07
Arçelik ADE 605 HB1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

9.497,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9497.90
Arçelik ADE 605 HB1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: CESUR ARÇELİK

9.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 9749.00

Arçelik ADE 605 HB Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Arçelik ADE 605 HB Davlumbaz Temel Özellikleri

C

Arçelik ADE 605 HB Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Filtre Doluluk Göstergesi Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre Yağ Filtre Adedi 1

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 400 m³/sa
• En Düşük Ses 46 dB
• En Yüksek Ses 56 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı C
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı C
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı D
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 59 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 1138 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 419 mm
• Ağırlık 9.4 kg
• Renk Beyaz

Arçelik ADE 605 HB Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Arçelik ADE 605 HB Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.