Arçelik P 27 YB Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
E

Arçelik P 27 YB Davlumbaz Fiyatları

Arçelik P 27 Yb Arçelik Beyaz Davlumbaz

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

7.446,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 7446.00
Arçelik P 27 Yb Beyaz Davlumbaz 60 Cm

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 9 yorum

7.905,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 7905.00
Arçelik P 27 Yb Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ErhanGülener

7.919,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 7919.70
Arçelik P 27 YB Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Emre Pazarlama

8.184,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 8184.00
Arçelik P 27 Yb Beyaz Davlumbaz 60 Cm

Satıcı: ErhanGülener | 9 yorum

8.220,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 8220.27
Arçelik P27 YB Duvar Tipi Davlumbaz beyaz

Satıcı: ErhanGülener

8.668,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 8668.00
Arçelik Arc P 27 Yb Beyaz Piramit Davlumbaz

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

8.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 8990.00
Arçelik P27 YB Duvar Tipi Davlumbaz beyaz

Satıcı: RecepÇelikbaş

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 9000.00
Arçelik P 27 YB Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Gazioglu DTM

9.013,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 9013.34
Arçelik P 27 YB Ankastre Davlumbaz 9.921,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 9921.00
Arçelik P 27 YB Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: gönülsokak

10.778,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 10778.18
Arçelik Arc P 27 Yb Beyaz Piramit Davlumbaz

Satıcı: Gönül Sokak

11.210,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 11210.73
Arçelik P 27 YB Davlumbaz

Satıcı: Altın Mobilya

11.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 11399.05

Arçelik P 27 YB Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Arçelik P 27 YB Davlumbaz Temel Özellikleri

E

Arçelik P 27 YB Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Opsiyonel Karbon Filtre Yağ Filtre Adedi 2

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 500 m³/sa
• En Düşük Ses 55 dB
• En Yüksek Ses 68 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı E
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı G
• Enerji Tüketimi 115 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Piramit
• Yükseklik 740 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 490 mm
• Ağırlık 14.9 kg
• Renk Beyaz

DOKÜMAN

Arçelik P 27 YB Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Arçelik P 27 YB Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.