Arçelik P 27 YI Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
E

Arçelik P 27 YI Davlumbaz Fiyatları

Arçelik P 27 YI Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ÖZBALCI | 26 yorum

8.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 8370.00
Arçelik P 27 YI Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: KAHRAMANOĞULLARI DAYTÜKETİM | 26 yorum

8.648,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 8648.07
Arçelik P 27 YI Duvar Tipi Davlumbaz gri

Satıcı: RecepÇelikbaş

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 9000.00
Arçelik P 27 YI Inox Davlumbaz

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

9.171,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 9171.00
Arçelik P 27 YI Duvar Tipi Davlumbaz gri

Satıcı: altinmobilyaas

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 9999.00
ARÇELİK P 27 YI Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

10.141,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 10141.56
Arçelik P 27 Yı Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Gönül Sokak

10.536,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 10536.10
Arçelik P 27 YI Davlumbaz Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: gönülsokak

10.778,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 10778.18
Arçelik P 27 Yı Davlumbaz Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Gönül Sokak

11.210,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 11210.73
Arçelik P 27 Yı Davlumbaz

Satıcı: Altın Mobilya AS

12.543,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 12543.10
Arçelik P 27 YI Davlumbaz

Satıcı: Altın Mobilya

13.019,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 13019.07

Arçelik P 27 YI Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Arçelik P 27 YI Davlumbaz Temel Özellikleri

E

Arçelik P 27 YI Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Halojen Aydınlatma Kaset Filtre Opsiyonel Karbon Filtre Yağ Filtre Adedi 2

PERFORMANS

• Minimum Emiş 255 m³/sa
• Maksimum Emiş 400 m³/sa
• En Düşük Ses 55 dB
• En Yüksek Ses 68 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı E
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı G
• Enerji Tüketimi 115 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Piramit
• Yükseklik 740 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 490 mm
• Ağırlık 6.66 kg
• Renk Inox

DOKÜMAN

Arçelik P 27 YI Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Arçelik P 27 YI Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.