Arçelik P 27 YS Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
E

Arçelik P 27 YS Davlumbaz Fiyatları

Arçelik P 27 Ys Davlumbaz

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

6.593,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 6593.13
Arçelik Davlumbaz

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

7.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 7300.00
Arçelik P 27 Ys Arçelik Siyah Ankastre Davlumbaz

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

7.359,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 7359.30
Arçelik P 27 Ys Davlumbaz 60 Cm

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

7.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 7410.00
Arçelik P 27 Ys Siyah Ankastre Davlumbaz

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

7.616,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 7616.00
Siyah Arçelik P 27 Ys 60 Cm Davlumbaz Duvar Tipi 3 Kademe ile Yüksek Emiş Gücü

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 27 yorum

7.858,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 7858.50
Arçelik Arc P 27 Ys Siyah Piramit Davlumbaz

Satıcı: Emre Pazarlama

8.184,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 8184.00
Arçelik P 27 Ys Davlumbaz 60 Cm

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

8.930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 8930.00
Arçelik Arc P 27 Ys Siyah Piramit Davlumbaz

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

8.937,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 8937.30
Arçelik Davlumbaz

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

8.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 8990.00
Arçelik P 27 YS Duvar Tipi Davlumbaz Siyah siyah

Satıcı: RecepÇelikbaş

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 9000.00
Arçelik P 27 YS Duvar Tipi Davlumbaz Siyah siyah

Satıcı: adabeyazesyakampanya

9.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 9840.00
Arçelik P 27 YS Ankastre Davlumbaz 9.921,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 9921.00

Arçelik P 27 YS Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Arçelik P 27 YS Davlumbaz Temel Özellikleri

E

Arçelik P 27 YS Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Opsiyonel Karbon Filtre Yağ Filtre Adedi 2

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 500 m³/sa
• En Düşük Ses 55 dB
• En Yüksek Ses 68 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı E
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı G
• Enerji Tüketimi 115 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Piramit
• Yükseklik 740 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 490 mm
• Ağırlık 12 kg
• Renk Siyah

DOKÜMAN

Arçelik P 27 YS Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Arçelik P 27 YS Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.