Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
A

Beko ADP61420I Davlumbaz (Inox) Fiyatları

Beko ADP61420I Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: GÜVEN AL MOBİLYA | 14 yorum

7.161,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 7161.00
Beko Adp61420ı Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Güven Al

7.078,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 7078.40
Beko ADP61420I 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz inox

Satıcı: GüvenAlMobilya

7.361,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 7361.00
Beko Adp 61420 I Ankastre Davlumbaz

Satıcı: ASAFLAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

7.497,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 7497.00
Beko Adp 61420 I Inox Yeşil Renkli Duvar Tipi Davlumbaz Piramit Şekilli Modern Tasarım

Satıcı: MİREV

7.718,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 7718.07
Beko Adp 61420 I Piramit 60 Cm Davlumbaz Gri

Satıcı: azmcinar

7.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 7895.00
Beko ADP61420I 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz inox

Satıcı: aldemiras

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 7999.00
Beko ADP61420I Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 7999.00
Beko ADP 61420 I Inox Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 8999.00
Beko ADP 61420 I Inox Duvar Tipi Davlumbaz 9.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 9685.00
Beko ADP 61420 I Inox Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Gümüşticaretim

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 9999.00

Beko ADP61420I Davlumbaz (Inox) Fiyat Geçmişi

Beko ADP61420I Davlumbaz Ürün Ailesi

Beko ADP61420I Davlumbaz (Inox) Temel Özellikleri

A

Beko ADP61420I Davlumbaz (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Halojen Aydınlatma Kaset Filtre Opsiyonel Karbon Filtre Yağ Filtre Adedi 2

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 400 m³/sa
• En Düşük Ses 55 dB
• En Yüksek Ses 68 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı A
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı G
• Enerji Tüketimi 115 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Piramit
• Yükseklik 740 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 490 mm
• Ağırlık 14.9 kg
• Renk Inox

DOKÜMAN

Beko ADP61420I Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Beko ADP61420I Davlumbaz (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.