Bosch DWF95AJ20T Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
B

Bosch DWF95AJ20T Davlumbaz Fiyatları

Bosch Dwf95Aj20T 90Cm Beyaz Ankastre Davlumbaz

Satıcı: kapidakifirsat

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 15999.00
Bosch DWF95AJ20T Duvar Tipi Davlumbaz beyaz

Satıcı: altinticaretdtm

16.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 16800.00
Bosch DWF95AJ20T 90 cm Beyaz Davlumbaz Duvar Tipi Cam Malzeme ile Şık Tasarım

Satıcı: Akçay Tekstil Elektronik | 3 yorum

17.627,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 17627.82
Bosch DWF95AJ20T 90 cm Beyaz Davlumbaz Duvar Tipi Cam Malzeme ile Şık Tasarım

Satıcı: Final Price | 3 yorum

18.278,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 18278.22
Bosch Dwf95aj20t 90 Cm Düz Beyaz Davlumbaz

Satıcı: İstanbul Ankastre

18.504,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 18504.90
Bosch Dwf95aj20t Davlumbaz Beyaz Duvar Tipi 90 Cm

Satıcı: Beyazon

18.721,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 18721.90
Bosch Dwf95Aj20T 90Cm Beyaz Ankastre Davlumbaz

Satıcı: senalpazar

20.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 20610.00
Bosch DWF95AJ20T Duvar Tipi Davlumbaz beyaz

Satıcı: istanbulankastreltd

20.926,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 20926.18
Bosch Dwf95aj20t Düz Beyaz Davlumbaz

Satıcı: Aslanbey DTM

21.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 21399.00
Bosch Dwf95aj20t Düz Beyaz Davlumbaz

Satıcı: evises

24.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 24839.00
Bosch Dwf95Aj20T Duvar Tipi Davlumbaz Beyaz 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 26999.00

Bosch DWF95AJ20T Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Bosch DWF95AJ20T Davlumbaz Temel Özellikleri

B

Bosch DWF95AJ20T Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 649 m³/sa
• En Yüksek Ses 68 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı B
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı B
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 75 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 90 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 965 mm
• Genişlik 890 mm
• Derinlik 308 mm
• Renk Gri

Bosch DWF95AJ20T Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.