Bosch DWK63PJ20T Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
D

Bosch DWK63PJ20T Davlumbaz Fiyatları

Bosch Dwk63pj20t Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: beyazstore

8.797,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8797.40
BOSCH DWK63PJ20T Serie 2 Eğimli Cam Davlumbaz

Satıcı: Enucuzfiyat

9.528,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9528.50
Bosch Dwk63Pj20T Beyaz Ankastre Cam Davlumbaz

Satıcı: ASLANBEY DTM

9.699,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 9699.03
Bosch DWK63PJ20T Beyaz Ankastre Cam Davlumbaz beyaz

Satıcı: tunahangrup

10.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 10300.00
BOSCH DWK63PJ20T Serie 2 Duvar Tipi Davlumbaz 60 cm Beyaz Cam Yüzey, Beyaz

Satıcı: tunahangrup | 8 yorum

10.528,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 10528.16
Bosch DWK63PJ20T Beyaz Ankastre Cam Davlumbaz beyaz

Satıcı: Enucuzfiyattan

10.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 10870.00
Bosch Beyaz Ankastre Cam Davlumbaz

Satıcı: KARDA

11.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 11000.00
BOSCH DWK63PJ20T Serie 2 Duvar Tipi Davlumbaz 60 cm Beyaz Cam Yüzey, Beyaz

Satıcı: Karabük Çağdaş Pazarlama ltd | 8 yorum

11.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 11079.00
Bosch Dwk63Pj20T Beyaz Ankastre Cam Davlumbaz

Satıcı: kapidakifirsat

11.383,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 11383.85
Bosch Dwk63pj20t Serie 2 D Enerji Sınıfı 60 Cm Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: TODO HOME

11.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11400.00
Bosch Dwk63Pj20T Ankastre Davlumbaz 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 12999.00

Bosch DWK63PJ20T Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Bosch DWK63PJ20T Davlumbaz Temel Özellikleri

D

Bosch DWK63PJ20T Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Aluminyum Filtreler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 360 m³/sa
• En Yüksek Ses 64 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı D
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı G
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 66 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 340 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 319 mm
• Ağırlık 12.9 kg
• Renk Beyaz

DOKÜMAN

Bosch DWK63PJ20T Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Bosch DWK63PJ20T Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.