Bosch DWK63PJ61T Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
D

Bosch DWK63PJ61T Davlumbaz Fiyatları

Bosch Dwk63pj61t Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

8.162,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8162.60
Bosch Dwk63Pj61T Siyah Ankastre Cam Davlumbaz

Satıcı: senalpazar

8.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 8550.00
Bosch Siyah Ankastre Cam Davlumbaz

Satıcı: Yabeda

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8900.00
Bosch Siyah Ankastre Cam Davlumbaz

Satıcı: İstanbulankastre

9.504,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9504.86
Bosch Dwk63pj61t Serie 2 Eğimli Cam Davlumbaz

Satıcı: AYMETDTM

8.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8949.00
Bosch Dwk63Pj61T Siyah Ankastre Cam Davlumbaz

Satıcı: Todo Home

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 9199.00
Bosch DWK63PJ61T Duvar Tipi Davlumbaz 60 cm Siyah Cam Yüksek Emiş Gücü ve Şık Tasarım

Satıcı: tunahangrup | 4 yorum

9.443,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 9443.50
Bosch DWK63PJ61T Ankastre Cam Davlumbaz siyah

Satıcı: mediamarkt

9.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 9610.00
Bosch DWK63PJ61T Duvar Tipi Davlumbaz 60 cm Siyah Cam Yüksek Emiş Gücü ve Şık Tasarım

Satıcı: Todo Home | 4 yorum

9.778,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 9778.42
Bosch Dwk63Pj61T Ankastre Davlumbaz Siyah 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 9999.00
Bosch DWK63PJ61T Ankastre Cam Davlumbaz siyah

Satıcı: tunahangrup

10.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 10100.00

Bosch DWK63PJ61T Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Bosch DWK63PJ61T Davlumbaz Temel Özellikleri

D

Bosch DWK63PJ61T Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Aluminyum Filtreler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 360 m³/sa
• En Yüksek Ses 64 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı D
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı G
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 66 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 340 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 319 mm
• Ağırlık 12.9 kg
• Renk Siyah

DOKÜMAN

Bosch DWK63PJ61T Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Bosch DWK63PJ61T Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.