Bosch DWK64PJ60T Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
A

Bosch DWK64PJ60T Davlumbaz Fiyatları

Bosch Dwk64pj60t Serie 2 Siyah Ankastre Davlumbaz

Satıcı: Derya Home

10.213,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 10213.50
Bosch DWK64PJ60T Serie 2 Siyah Ankastre Davlumbaz

Satıcı: EYYUP MOBİLYA EV YAŞAM GEREÇLERİ

10.789,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 10789.99
Bosch DWK64PJ60T Serie 2 Siyah Ankastre Davlumbaz

Satıcı: İstanbulankastre

10.925,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 10925.24
Bosch DWK64PJ60T Duvar Tipi Davlumbaz Yüksek Emiş Gücü 690 m3/sa Siyah Renk

Satıcı: Derya Halı | 17 yorum

11.066,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 11066.07
Bosch Dwk64Pj60T Ankastre Davlumbaz 11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 11499.00
Bosch DWK64PJ60T Duvar Tipi Davlumbaz Yüksek Emiş Gücü 690 m3/sa Siyah Renk

Satıcı: Aslanbey DTM | 17 yorum

11.624,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 11624.07
Bosch DWK64PJ60T Siyah Ankastre Davlumbaz

Satıcı: ASLANBEY DTM

11.639,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 11639.03
Bosch DWK64PJ60T Siyah Ankastre Davlumbaz

Satıcı: kapidakifirsat

11.843,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 11843.85
Bosch Dwk64pj60t Ankastre Davlumbaz

Satıcı: İstanbul Ankastre

11.942,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 11942.50
Bosch DWK64PJ60T 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz siyah

Satıcı: gurbuzgrup

12.707,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 12707.86
Bosch DWK64PJ60T 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz siyah

Satıcı: istanbulankastreltd

13.504,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 13504.98

Bosch DWK64PJ60T Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Bosch DWK64PJ60T Davlumbaz Temel Özellikleri

A

Bosch DWK64PJ60T Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 400 m³/sa
• En Yüksek Ses 69 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı A
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı B
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı G
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı B
• Enerji Tüketimi 21 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 400 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 340 mm
• Ağırlık 11.3 kg
• Renk Siyah

Bosch DWK64PJ60T Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.