Bosch DWK64PJ70T Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
A

Bosch DWK64PJ70T Davlumbaz Fiyatları

Bosch Dwk64pj70t Gri Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: beyazstore

10.347,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 10347.30
Bosch Dwk64pj70t Gri Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: EŞYA MARKETİ

10.589,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 10589.80
Bosch DWK64PJ70T Davlumbaz Duvar Tipi Eğimli Gri Renk 400 m3/sa Yüksek Emiş Gücü

Satıcı: Derya Halı | 10 yorum

11.159,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 11159.07
Bosch DWK64PJ70T Davlumbaz Duvar Tipi Eğimli Gri Renk 400 m3/sa Yüksek Emiş Gücü

Satıcı: Aslanbey DTM | 10 yorum

11.624,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 11624.07
Bosch DWK64PJ70T Antrasit Gri Ankastre Davlumbaz

Satıcı: ASLANBEY DTM

11.639,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 11639.03
Bosch Serie 2 Gri Ankastre Davlumbaz

Satıcı: Aslanbey DTM

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 11999.00
Bosch Dwk64Pj70T Serie 2 Gri Ankastre Davlumbaz

Satıcı: Todo Home

12.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 12899.00
Bosch Dwk64Pj70T Ankastre Davlumbaz 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 12999.00
Bosch DWK64PJ70T 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz gri

Satıcı: gurbuzgrup

13.177,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 13177.86
Bosch Dwk64pj70t Gri Duvar Tipi Ankastre Davlumbaz 13.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 13559.00
Bosch DWK64PJ70T 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz gri

Satıcı: todohome

14.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 14599.00
Bosch Serie 2 Gri Ankastre Davlumbaz

Satıcı: No1 Shopping Centre

14.699,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 14699.02

Bosch DWK64PJ70T Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Bosch DWK64PJ70T Davlumbaz Temel Özellikleri

A

Bosch DWK64PJ70T Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 400 m³/sa
• En Yüksek Ses 69 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı A
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı B
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı G
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı B
• Enerji Tüketimi 21 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 400 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 340 mm
• Ağırlık 11.3 kg
• Renk Gri

DOKÜMAN

Bosch DWK64PJ70T Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.