Bosch DWK66PJ20T Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
A

Bosch DWK66PJ20T Davlumbaz Fiyatları

Bosch Dwk66pj20t Serie 4 Duvar Tipi Davlumbaz 60 Cm Beyaz Cam Yüzey

Satıcı: Alya Teknoloji

13.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 13797.00
Bosch Serie 4 Beyaz Ankastre Davlumbaz

Satıcı: Aslanbey DTM

15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 15499.00
Bosch DWK66PJ20T Beyaz Ankastre Davlumbaz

Satıcı: ASLANBEY DTM

15.519,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 15519.03
Bosch Dwk66pj20t Duvar Tipi Beyaz Ankastre Davlumbaz 15.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 15599.00
Bosch Dwk66pj20t Serie 4 A Enerji Sınıfı 60 Cm Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: TODO HOME

16.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 16149.00
Bosch DWK66PJ20T Beyaz Ankastre Davlumbaz

Satıcı: kapidakifirsat

16.327,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 16327.70
Bosch DWK66PJ20T Ankastre Davlumbaz Duvar Tipi Beyaz Eğimli Tasarım 60 cm

Satıcı: No1 Shopping Center | 28 yorum

16.539,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 16539.07
Bosch DWK66PJ20T Ankastre Davlumbaz Duvar Tipi Beyaz Eğimli Tasarım 60 cm

Satıcı: enuygunbeyazesya | 28 yorum

16.739,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 16739.07
Bosch DWK66PJ20T Cam Yüzey Duvar Tipi Davlumbaz beyaz

Satıcı: aslanbeydtm

17.168,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 17168.95
Bosch DWK66PJ20T Cam Yüzey Duvar Tipi Davlumbaz beyaz

Satıcı: eviminkeyfi

17.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 17500.00
Bosch DWK66PJ20T

Satıcı: No1 Shopping Centre

18.031,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 18031.02

Bosch DWK66PJ20T Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Bosch DWK66PJ20T Davlumbaz Temel Özellikleri

A

Bosch DWK66PJ20T Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre Yoğun Çalışma Konumu

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 700 m³/sa
• En Yüksek Ses 59 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı A
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı A
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı D
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 48 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 400 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 390 mm
• Ağırlık 11.3 kg
• Renk Beyaz

DOKÜMAN

Bosch DWK66PJ20T Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.