Bosch DWK66PJ60T Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
A

Bosch DWK66PJ60T Davlumbaz Fiyatları

Bosch DWK66PJ60T Siyah Ankastre Davlumbaz

Satıcı: Mila

14.239,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 14239.11
Bosch Dwk66pj60t Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: beyazstore

14.631,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 14631.00
Bosch Dwk66pj60t Serie 4 Duvar Tipi Davlumbaz 60 Cm Siyah Cam

Satıcı: Alya Teknoloji

14.694,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 14694.40
Bosch DWK66PJ60T Eğimli Davlumbaz Duvar Tipi Siyah Renk 60 cm 700 m3/sa Yüksek Emiş Gücü

Satıcı: Todo Home | 23 yorum

14.861,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 14861.95
Bosch DWK66PJ60T Siyah Ankastre Davlumbaz

Satıcı: ASLANBEY DTM

15.519,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 15519.03
Bosch DWK66PJ60T Eğimli Davlumbaz Duvar Tipi Siyah Renk 60 cm 700 m3/sa Yüksek Emiş Gücü

Satıcı: Aslanbey DTM | 23 yorum

15.716,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 15716.07
Bosch Serie 4 Siyah Ankastre Davlumbaz

Satıcı: Aslanbey DTM

16.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 16299.00
Bosch Serie 4 Siyah Ankastre Davlumbaz

Satıcı: İstanbulankastre

17.406,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 17406.70
Bosch DWK66PJ60T 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz siyah

Satıcı: gurbuzgrup

16.336,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 16336.26
Bosch DWK66PJ60T 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz siyah

Satıcı: aslanbeydtm

17.168,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 17168.95

Bosch DWK66PJ60T Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Bosch DWK66PJ60T Davlumbaz Temel Özellikleri

A

Bosch DWK66PJ60T Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre Yoğun Çalışma Konumu

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 700 m³/sa
• En Yüksek Ses 59 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı A
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı A
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı D
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 48 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 400 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 390 mm
• Ağırlık 11.3 kg
• Renk Siyah

DOKÜMAN

Bosch DWK66PJ60T Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.