Bosch DWK66PJ70T Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
A

Bosch DWK66PJ70T Davlumbaz Fiyatları

Bosch DWK66PJ70T Antrasit Gri Ankastre Davllumbaz

Satıcı: ASLANBEY DTM

15.199,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 15199.05
Bosch Dwk66pj70t Antrasit Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: beyazstore

15.297,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 15297.60
Bosch DWK66PJ70T Eğimli Davlumbaz Duvar Tipi Antrasit Renk 700 m3/sa Yüksek Emiş Gücü ile

Satıcı: Aslanbey DTM | 20 yorum

15.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 15598.00
Bosch Dwk66pj70t Eğimli Davlumbaz Duvar Tipi Antrasit Renk 700 M3/Sa Yüksek Emiş Gücü İle

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA

15.767,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 15767.10
Bosch Serie 4 Gri Ankastre Davlumbaz

Satıcı: Aslanbey DTM

16.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 16299.00
Bosch DWK66PJ70T Eğimli Davlumbaz Duvar Tipi Antrasit Renk 700 m3/sa Yüksek Emiş Gücü ile

Satıcı: SIPİ BEYAZEŞYACIM | 20 yorum

16.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 16740.00
Bosch DWK66PJ70T 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz antrasit

Satıcı: mediamarkt

16.817,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 16817.50
Bosch DWK66PJ70T 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz antrasit

Satıcı: aslanbeydtm

17.168,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 17168.95
Bosch Dwk66Pj70T Ankastre Davlumbaz 17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 17499.00
Bosch DWK66PJ70T Antrasit Gri Ankastre Davllumbaz

Satıcı: kapidakifirsat

17.593,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 17593.85
Bosch Serie 4 Gri Ankastre Davlumbaz

Satıcı: gkirachome

19.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 19750.00

Bosch DWK66PJ70T Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Bosch DWK66PJ70T Davlumbaz Temel Özellikleri

A

Bosch DWK66PJ70T Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre Yoğun Çalışma Konumu

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 700 m³/sa
• En Yüksek Ses 59 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı A
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı A
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı D
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 48 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 400 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 390 mm
• Ağırlık 11.3 kg
• Renk Gri

DOKÜMAN

Bosch DWK66PJ70T Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.