Ferre D064 Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
D

Ferre D064 Davlumbaz Fiyatları

Ferre D064 Beyaz Ultra Sessiz Silentart 60 Cm Ankastre Davlumbaz

Satıcı: Biankastre

7.055,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 7055.10
Ferre D064 Beyaz Davlumbaz

Satıcı: ACARLAR ONLINE

7.093,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 7093.84
Ferre Beyaz Çift Camlı Dokunmatik Davlumbaz Duvar Tipi Yüksek Emiş Gücü ile 60 cm Genişlikte D064

Satıcı: BakserLTD | 19 yorum

7.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 7349.00
Ferre Beyaz Çift Camlı Dokunmatik Davlumbaz Duvar Tipi Yüksek Emiş Gücü ile 60 cm Genişlikte D064

Satıcı: Acarlar Online | 19 yorum

7.412,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 7412.10
Ferre D064 Beyaz Ultra Sessiz SilentArt 60 cm Ankastre Davlumbaz

Satıcı: biankastre

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 7499.00
Ferre 4 Çift Camlı Girintili Dokunmatik 60 Cm Beyaz Davlumbaz

Satıcı: biankastre

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 7499.00
D064 Çift Camlı Girintili Dokunmatik 60 Cm Beyaz Davlumbaz

Satıcı: Biankastre

7.570,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 7570.80
Ferre D064 Çift Camlı Girintili Dokunmatik 60 Cm Beyaz Davlumbaz beyaz

Satıcı: AcarlarOnline

7.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 7850.00
Ferre D064 Çift Camlı Girintili Dokunmatik 60 Cm Beyaz Davlumbaz

Satıcı: Acarlar Online

8.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 8200.00
Ferre D064 SILENT ART Beyaz Dokunmatik Davlumbaz

Satıcı: Acarlar Online

9.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 9700.00

Ferre D064 Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Ferre D064 Davlumbaz Temel Özellikleri

D

Ferre D064 Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 500 m³/sa
• En Yüksek Ses 66 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı D
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı F
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 63 kWh/yıl

TASARIM

Ferre D064 Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Ferre D064 Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.