Ferre D065 Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
D

Ferre D065 Davlumbaz Fiyatları

Ferre 60 cm Çift Camlı Dokunmatik Gri Davlumbaz Duvar Tipi Yüksek Emiş Gücü ile Sessiz Çalışma D065

Satıcı: Final Price | 24 yorum

5.984,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 5984.55
Ferre D065 Çift Camlı Girin Tili Dokunma Tik 60 Cm Gri Davlumbaz

Satıcı: İstanbul Ankastre

6.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 6170.00
D065 Çift Camlı Girintili Dokunmatik 60 Cm Gri Davlumbaz

Satıcı: Biankastre

6.584,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 6584.70
Ferre 3 Çift Camlı Girintili Dokunmatik 60 Cm Siyah Davlumbaz

Satıcı: İstanbul Ankastre

6.781,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 6781.18
Ferre 5 Çift Camlı Girintili Dokunmatik 60 Cm Gri Davlumbaz

Satıcı: İstanbul Ankastre

6.994,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 6994.71
Ferre 60 cm Çift Camlı Dokunmatik Gri Davlumbaz Duvar Tipi Yüksek Emiş Gücü ile Sessiz Çalışma D065

Satıcı: biankastre | 24 yorum

7.087,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 7087.99
Ferre D065 Çift Camlı Girin Tili Dokunma Tik 60 cm Gri Davlumbaz

Satıcı: AnkastreGO

8.830,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 8830.35
Ferre D065 SILENT ART Gri Dijital Davlumbaz

Satıcı: AnkastreGo

9.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 9495.00
Ferre D065 Çift Camlı Girintili Dokunmatik 60 Cm Gri Davlumbaz

Satıcı: AnkastreGo

9.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 9495.00

Ferre D065 Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Ferre D065 Davlumbaz Temel Özellikleri

D

Ferre D065 Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 749 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 441 mm
• Ağırlık 13 kg
• Renk Gri

Ferre D065 Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.