Ferre D088 Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:

Ferre D088 Davlumbaz Fiyatları

Ferre Silentart D088-Sa Gri Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: SMART PAZARLAMA

4.568,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 4568.70
Ferre D088 Gri Cam Ankastre Davlumbaz 60 cm

Satıcı: saracoglubeyazesya

4.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 4650.00
Ferre D088 60 cm Eğimli Davlumbaz Gri Duvar Tipi 3 Kademe Ses Seviyesi 63 dB

Satıcı: ANKASTRE KÖŞESİ | 4 yorum

5.115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 5115.00
Ferre D088 - 60 Cm Davlumbaz Gri

Satıcı: ANKASTRE KÖŞESİ

5.152,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5152.00
Ferre D088 60 cm Eğimli Davlumbaz Gri Duvar Tipi 3 Kademe Ses Seviyesi 63 dB

Satıcı: Final Price | 4 yorum

5.344,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 5344.71
Ferre D088 - 60 cm Davlumbaz Gri

Satıcı: biankastre

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5999.00
Ferre D088 60 CM Davlumbaz inox

Satıcı: istanbulankastreltd

6.151,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 6151.15
Ferre D088 - 60 cm Davlumbaz Gri

Satıcı: İstanbulankastre

6.295,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6295.88
Ferre D088 60 CM Davlumbaz inox

Satıcı: AcarlarOnline

6.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 6520.00
FERRE D088 60 CM TOUCH BUTON GRİ DAVLUMBAZ-500M3

Satıcı: Acarlar Online

6.815,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 6815.00
Ferre D088 Gri Cam Ankastre Davlumbaz 60 cm

Satıcı: sanaleşya

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 7299.00
FERRE D088 60 CM TOUCH BUTON GRİ DAVLUMBAZ-500M3

Satıcı: GaleriBeyaz

7.487,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 7487.04

Ferre D088 Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Ferre D088 Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bacalı Ya Da Bacasız Kullanım Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Gömülebilir Düğmeler Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 350 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 350 mm
• Renk Gri

Ferre D088 Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.