Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
C

Franke FPJ 615 V WH SS Davlumbaz Fiyatları

Franke FPJ 615 V WH SS Davlumbaz, 60 cm

Satıcı: ANKASTREGRUP | 2 yorum

23.183,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 23183.04
FRANKE FPJ 615 V WH/SS White Glass 60 Cm Davlumbaz (Beyaz)

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

23.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 23690.00
Franke FPJ 615 V WH SS Davlumbaz, 60 cm

Satıcı: Acarlar Online | 2 yorum

24.031,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 24031.20
Franke Fpj V 615 V Wh/Ss Beyaz Cam Davlumbaz

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

24.031,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 24031.20
Franke Smart Linear FPJ V 615 V WH/SS A Eğik Davlumbaz,60 Cm, Beyaz

Satıcı: ANKASTREZONE

24.795,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 24795.84
Franke Fpj V 615 V Wh/Ss Beyaz Cam Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

25.115,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 25115.10
Franke FPJ V 615 V WH/SS Beyaz Cam Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

25.614,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 25614.00
Franke Glass Linear Vertical Fpj 615 V Wh /ss Paslanmaz Çelik - Beyaz Cam 60 Cm

Satıcı: ANKASTREZONE

25.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 25829.00
Franke Smart Linear FPJ V 615 V WH/SS A Eğik Davlumbaz,60 Cm, Beyaz

Satıcı: Acarlar Online

25.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 25840.00
Franke Fpj V 615 V Wh/Ss Beyaz Cam Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

26.663,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 26663.28

Franke FPJ 615 V WH SS Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Franke FPJ 615 V WH SS Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PERFORMANS

• Minimum Emiş 300 m³/sa
• Maksimum Emiş 560 m³/sa
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı C
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı D
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı G
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 81 kWh/yıl

TASARIM

Franke FPJ 615 V WH SS Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.