Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
C

Franke Glass Vertical FPJ 615 V WH A Davlumbaz (Beyaz) Fiyatları

Franke Fpj 615 V Wh A Glass Vertical Beyaz 60 Cm Davlumbaz

Satıcı: AnkastreAL

17.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 17699.00
Franke 110.0361.903 FPJ 615 V WH A çöp kutusu, çöp kutusu, paslanmaz çelik

Satıcı: AnkastreAL

17.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 17709
Franke Glass Vertical Fpj 615 V Wh A Duvar Tipi 60 Cm Davlumbaz

Satıcı: görayiklimlendirme

18.168,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 18168.20
Franke Fpj 615 V Wh A Beyaz Davlumbaz

Satıcı: Dijital Ankastre

18.251,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 18251.20
FRANKE Glass Vertical Fpj 615 V Wh A Beyaz 60 Cm Davlumbaz

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

19.014,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 19014.00
Franke Glass Vertical FPJ 615 V WH A Duvar Tipi 60 CM Davlumbaz

Satıcı: Göray İklimlendirme ve Küçük Ev Aletleri

19.014,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 19014.00
Franke Fpj 615 V Wh A Beyaz Davlumbaz

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

19.251,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 19251.00
Franke Glass Vertical Fpj 615 V Wh A Beyaz 60 Cm Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE | 1 yorum

19.277,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 19277.97
FRANKE FPJ 615 V WH A BEYAZ DAVLUMBAZ

Satıcı: Dijital Ankastre

19.288,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 19288.20
Franke FPJ 615 V WH A Davlumbaz, Beyaz Renk,, 60 cm

Satıcı: ACARLAR

20.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 20740.00
Franke Glass Vertical FPJ 615 V WH A Eğik Davlumbaz,60 cm ,Beyaz

Satıcı: Acarlar Online

20.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 20740.00

Franke Glass Vertical FPJ 615 V WH A Davlumbaz (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Franke Glass Vertical FPJ 615 V WH A Davlumbaz Ürün Ailesi

Franke Glass Vertical FPJ 615 V WH A Beyaz (Beyaz) Davlumbaz Beyaz 17.699,00 TL
Franke Glass Vertical FPJ 615 V BK A Siyah (Siyah) Davlumbaz Siyah 19.014,00 TL

Franke Glass Vertical FPJ 615 V WH A Davlumbaz (Beyaz) Temel Özellikleri

C

Franke Glass Vertical FPJ 615 V WH A Davlumbaz (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PERFORMANS

• Minimum Emiş 300 m³/sa
• Maksimum Emiş 560 m³/sa
• En Düşük Ses 59 dB
• En Yüksek Ses 69 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı C
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı D
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı G
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 81 kWh/yıl

TASARIM

Franke Glass Vertical FPJ 615 V WH A Davlumbaz (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.