Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
C

Franke Glass Vertical FPJ 915 V BK A Davlumbaz Fiyatları

FRANKE Glass Vertical FPJ 915 V BK A/900 Black Glass 90 Cm Davlumbaz (Siyah)

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

20.377,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 20387
Franke Glass Vertical Fpj 915 V Bk A Siyah 90 Cm Davlumbaz

Satıcı: DijitalAnkastre | 3 yorum

20.671,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 20671.11
Franke Glass Vertical Fpj 915 V Bk A 90 Cm Siyah Davlumbaz

Satıcı: DijitalAnkastre | 8 yorum

20.671,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 20671.11
Franke Vertical Fpj 915 V Bk A 90 Cm Siyah Davlumbaz

Satıcı: Dijital Ankastre

20.710,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 20710.80
Franke Glass Vertical FPJ 915 V BK A Eğik Davlumbaz, 90 cm,Siyah

Satıcı: ANKASTREZONE

21.330,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 21330.24
Franke Fpj 915 V Bk A 90 Cm Ankastre Dokunmatik Özellikli Siyah Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

21.604,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 21604.90
FRANKE VERTİCAL FPJ 915 V BK A 90 CM SİYAH DAVLUMBAZ

Satıcı: Dijital Ankastre

21.887,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 21887.55
Franke FPJ 915 V Bk A 90 Cm Ankastre Dokunmatik özellikli Siyah Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

22.034,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 22044
Franke Glass Vertical FPJ 915 V BK A Eğik Davlumbaz, 90 cm,Siyah

Satıcı: DijitalAnkastre

22.227,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 22227.00

Franke Glass Vertical FPJ 915 V BK A Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Franke Glass Vertical FPJ 915 V BK A Davlumbaz Temel Özellikleri

C

Franke Glass Vertical FPJ 915 V BK A Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PERFORMANS

• Minimum Emiş 300 m³/sa
• Maksimum Emiş 560 m³/sa
• En Düşük Ses 59 dB
• En Yüksek Ses 69 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı C
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı D
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı G
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 81 kWh/yıl

TASARIM

Franke Glass Vertical FPJ 915 V BK A Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.