Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
C

Franke Glass Vertical FPJ 915 V WH A Davlumbaz Fiyatları

Franke Fpj 915 V Wh A Glass Vertical Beyaz 90 Cm Davlumbaz

Satıcı: webmarketim

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 20000.00
FRANKE Glass Verical FPJ 915 V WH A/900 White Glass 90 CM Davlumbaz (Beyaz)

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

20.377,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 20387
Franke Fpj 915 V Wh A Beyaz Glass Vertical Davlumbaz

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

20.646,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 20646.00
Franke Fpj 915 V Wh A Glass Vertical Beyaz 90 Cm Davlumbaz

Satıcı: DijitalAnkastre

20.671,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 20671.11
Franke Vertical Fpj 915 V Wh A 90 Cm Beyaz Davlumbaz

Satıcı: Dijital Ankastre

20.710,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 20710.80
Franke Glass Vertical FPJ 915 V WH A Eğik Davlumbaz,90 cm Beyaz

Satıcı: ANKASTREZONE

21.330,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 21330.24
Franke Fpj 915 V Wh A Beyaz Glass Vertical Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

21.604,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 21604.90
FRANKE VERTİCAL FPJ 915 V WH A 90 CM BEYAZ DAVLUMBAZ

Satıcı: Dijital Ankastre

21.887,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 21887.55
FRANKE FPJ 915 V WH A BEYAZ GLASS VERTİCAL DAVLUMBAZ

Satıcı: ANKASTREZONE

22.034,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 22034.00
Franke 110.0361.907 FPJ 915 V WH A çöp kutusu, çöp kutusu, paslanmaz çelik, beyaz

Satıcı: Dijital Ankastre

22.227,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

10 22237

Franke Glass Vertical FPJ 915 V WH A Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Franke Glass Vertical FPJ 915 V WH A Davlumbaz Temel Özellikleri

C

Franke Glass Vertical FPJ 915 V WH A Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PERFORMANS

TASARIM

Franke Glass Vertical FPJ 915 V WH A Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.