Ürün Türü:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
D

Franke Inca Smart FBI 705 GR Davlumbaz Fiyatları

Franke Inca Smart Fbı 705 Gr Ankastre Aspiratör

Satıcı: görayiklimlendirme

8.711,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 8711.80
Franke Inca Smart Fbı 705 Gr Ankastre Aspiratör

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

9.108,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 9108.00
Franke Inca Smart FBI 705 GR Ankastre Aspiratör

Satıcı: Göray İklimlendirme ve Küçük Ev Aletleri

9.117,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 9117.58
FRANKE BOX FBI 705 GR ASPİRATÖR

Satıcı: GÖRAY İKLİMLENDİRME VE EV ALETLERİ

9.149,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 9149.40
305.0599.533-Franke Box Fbi 725 Gr/700 Gri Box Aspiratör

Satıcı: ANKASTREGRUP

9.199,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 9199.13
Franke Aspiratör Inca Smart Fbı 705 gr - Ankastre Aspiratör

Satıcı: Acarlar Online

9.248,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 9248.85
Franke 70 cm Ankastre Davlumbaz 300 m3/saat Emiş Gücü ile Şık Inox Tasarım

Satıcı: DijitalAnkastre | 25 yorum

9.248,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 9248.85
Franke FBI 725 GR Ankastre Aspiratör, 70 Cm

Satıcı: Göray Ev Aletleri

9.547,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 9547.20
Franke Inca Smart FBI 705 GR Ankastre Aspiratör

Satıcı: Ankastrezone

9.604,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 9604.25
Franke Aspiratör Inca Smart Fbı 705 Gr Ankastre Aspiratör

Satıcı: ANKASTREZONE

9.664,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 9664.30
Franke Aspiratör Inca Smart Fbı 705 gr Ankastre Aspiratör

Satıcı: ANKASTREZONE

9.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 9939.00
Franke Inca Smart FBI 705 GR Ankastre Aspiratör

Satıcı: ankastresepetim

9.945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 9945.00
Franke FBI 725 GR Ankastre Aspiratör, 70 Cm

Satıcı: DijitalAnkastre

9.945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 9945.00

Franke Inca Smart FBI 705 GR Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Franke Inca Smart FBI 705 GR Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PERFORMANS

• Minimum Emiş 185 m³/sa
• Maksimum Emiş 300 m³/sa
• En Yüksek Ses 67 dB
• Enerji Verimlilik Sınıfı D
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı D

TASARIM

Franke Inca Smart FBI 705 GR Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.