Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:

Luxell DA88 Davlumbaz (Siyah) Fiyatları

Luxell Da88 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Amazon.com.tr

4.131,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 4141.99
Luxell Da88 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Dgkombi

3.892,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 3892.20
Luxell Da88 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Luxell

3.921,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 3921.60
Da88 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: LUXELL

4.120,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 4120.70
Luxell DA88 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz Eğimli Tasarım 60 cm Dokunmatik Kontrol ile Şık Görünüm

Satıcı: dgkombi

4.371,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 4371.00
Luxell DA88 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz Eğimli Tasarım 60 cm Dokunmatik Kontrol ile Şık Görünüm

Satıcı: dtmexpress

4.649,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 4649.07
Luxell Da88 Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Luxell

4.815,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 4815.14
Luxell Da88 Duvar Tipi Davlumbaz Siyah

Satıcı: çiftçiburada

4.997,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4997.88
Luxell Da88 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: DTM Express

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4999.00
Luxell Da88 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: DTM EXPRESS

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4999.00
Luxell DA88 Duvar Tipi Davlumbaz beyaz

Satıcı: çiftçiburada

5.107,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 5107.32
Luxell DA88 Duvar Tipi Davlumbaz beyaz

Satıcı: homtegoankastre

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 5299.00
Luxell Da88 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: LUXELL

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 5399.00

Luxell DA88 Davlumbaz (Siyah) Fiyat Geçmişi

Luxell DA88 Davlumbaz Ürün Ailesi

Luxell DA88 Siyah Davlumbaz Siyah 3.892,20 TL
Luxell DA88 Beyaz Davlumbaz Beyaz 4.585,83 TL

Luxell DA88 Davlumbaz (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Dokunmatik Kontrol Paneli Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre Temperli Cam

PERFORMANS

TASARIM

Luxell DA88 Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Luxell DA88 Davlumbaz (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.