Ürün Türü:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
B

Siemens LC65FCJ00T Aspiratör Fiyatları

Siemens LC65FCJ00T Davlumbaz

Satıcı: kapidakifirsat

16.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 16898.00
Siemens LC65FCJ00T Duvar Tipi Davlumbaz gumus

Satıcı: cempas

18.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 18300.00
Siemens LC65FCJ00T Ankastre Davlumbaz Antrasit Düz - Antrasit - Gri

Satıcı: Enatekno | 3 yorum

19.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 19400.00
Siemens LC65FCJ00T Ankastre Davlumbaz Antrasit Düz - Antrasit - Gri

Satıcı: TUFEKCİ HOME | 3 yorum

19.576,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 19576.50
Siemens LC65FCJ00T iQ300 Duvar Tipi Davlumbaz 60 cm şeffaf cam titanyum baskılı

Satıcı: ÇEMPAŞ EV YAŞAM GEREÇLERİ

19.615,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 19615.00
Siemens LC65FCJ00T Duvar Tipi Davlumbaz gumus

Satıcı: mediamarkt

19.700,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 19700.50
Siemens Lc65fcj00t Davlumbaz Duvar Tipi Gümüş

Satıcı: Beyazon

20.015,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 20015.60
Siemens Lc65Fcj00T Ankastre Davlumbaz 20.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 20499.00
Siemens LC65FCJ00T 60 cm Antrasit Gri Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ALC DTM

20.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 20899.05
Siemens Lc65fcj00t Ankastre Davlumbaz Antrasit Düz

Satıcı: ALC DTM

21.503,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 21503.10

Siemens LC65FCJ00T Aspiratör Fiyat Geçmişi

Siemens LC65FCJ00T Aspiratör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Aspiratör
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Aluminyum Filtreler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 649 m³/sa
• En Yüksek Ses 68 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı B
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı B
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 75 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Yükseklik 420 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 308 mm
• Ağırlık 24.8 kg
• Renk Gri

Siemens LC65FCJ00T Aspiratör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.