Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
D

Silverline 3420 Classy Beyaz 60 cm Davlumbaz Fiyatları

Silverline 3420 Classy Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz 60CM 420 m3/sa Hava Debisi ile Sessiz Çalışma

Satıcı: ARR YILDIZ | 14 yorum

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 7500.00
Silverline 3420 Classy Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz 60CM 420 m3/sa Hava Debisi ile Sessiz Çalışma

Satıcı: Kimin | 14 yorum

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 7799.00
Silverline 3420 Classy 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz beyaz

Satıcı: narteshop

8.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 8250.00
Silverline 3420 Classy 60 Cm Beyaz Cam Davlumbaz

Satıcı: Süllü

8.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 8500.00
Silverline 3420 Classy Beyaz Duvar Tipi 60 Cm Davlumbaz

Satıcı: AnkastReyon

8.512,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 8512.00
Silverline 3420 Classy Beyaz 60 Cm Cam Dekoratif Davlumbaz

Satıcı: AnkastReyon

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 9000.00
Silverline 3420 Classy 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz beyaz

Satıcı: AnkastReyon

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 9000.00
Silverline 3420 Classy Beyaz 60Cm Davlumbaz

Satıcı: Galeribeyaz

11.816,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 11816.40
SilverLine 3420 Classy Beyaz 60cm Davlumbaz

Satıcı: Galeribeyaz

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 12199.00
SilverLine 3420 Classy Beyaz 60cm Davlumbaz

Satıcı: sanaleşya

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 12199.00
Silverline 3420 Classy 60CM Beyaz Davlumbaz

Satıcı: GaleriBeyaz

12.392,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 12392.64

Silverline 3420 Classy Beyaz 60 cm Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Silverline 3420 Classy Beyaz 60 cm Davlumbaz Temel Özellikleri

D

Silverline 3420 Classy Beyaz 60 cm Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Geri Dönüş Önleme Sistemi Halojen Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre Zaman Ayarlı Otomatik Kapanma

PERFORMANS

• Minimum Emiş 262 m³/sa
• Maksimum Emiş 533 m³/sa
• En Düşük Ses 54 dB
• En Yüksek Ses 70 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı D
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 40 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 750 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 354 mm
• Renk Beyaz

Silverline 3420 Classy Beyaz 60 cm Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Silverline 3420 Classy Beyaz 60 cm Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.