Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
C

Teka 40495000X TVT 60.1 Davlumbaz Fiyatları

Teka Duvar Tipi Davlumbaz Siyah Tvt 60.1

Satıcı: İpek Mutfak

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 15999.00
Teka TVT 60.1 Siyah Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ACARLAR ONLINE

16.661,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 16661.00
Teka Duvar Tipi Davlumbaz Siyah Tvt 60.1

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

17.382,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 17382.40
Teka Tvt 60.1 Siyah Cam 60 Cm. Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Fiesta Ankastre

17.593,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 17593.00
Teka TVT 60.1 Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz (Siyah)

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

17.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 17860
Teka TVT 60.1 SİYAH CAM 60 CM. DUVAR TİPİ DAVLUMBAZ

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

17.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 17850.00
Teka - TVT 60.1 - Duvar Tipi Davlumbaz - 800 m³/h - Siyah Cam - 60 cm - 40495000

Satıcı: FİESTAANKASTRE

17.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 17850.00
Teka - TVT 60.1 - Duvar Tipi Davlumbaz - 800 m³/h - Siyah Cam - 60 cm - 40495000

Satıcı: AnkastreAL

18.653,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 18653.25
TEKA TVT 60.1 Siyah 60 Cm Ankastre Davlumbaz 40495000

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

26.312,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 26312.00
Teka Tvt 60.1 Ankastre Duvar Tipi 60 Cm Davlumbaz

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

26.505,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 26505.00

Teka 40495000X TVT 60.1 Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Teka 40495000X TVT 60.1 Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

TASARIM

Teka 40495000X TVT 60.1 Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.