Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:

Teka ATV 60 Davlumbaz (Siyah) Fiyatları

Teka ATV 60.3 MEKANİK TUŞLU 60 CM. SİYAH DUVAR TİPİ DAVLUMBAZ

Satıcı: EGENİN EFESİ

6.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 6300.00
Teka Davlumbaz Siyah Atv 60 (Chef 5)

Satıcı: Aktaş Yapı Malzemeleri

7.168,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 7168.00
Teka - ATV 60 - Duvar Tipi Davlumbaz - 550 m³/h - Siyah Cam - 60 cm - 40495040

Satıcı: Acarlar Online | 45 yorum

8.556,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 8556.00
Teka - ATV 60 - Duvar Tipi Davlumbaz - 550 m³/h - Siyah Cam - 60 cm - 40495040

Satıcı: BakserLTD | 45 yorum

8.648,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 8648.07
Teka Atv 60 Duvar Tipi Davlumbaz, Siyah

Satıcı: Dijital Ankastre

8.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 8649.00
Teka Atv 60 Siyah Davlumbaz

Satıcı: Dijital Ankastre

8.806,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 8806.20
Teka ATV 60 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: FİESTAANKASTRE

9.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 9200.00
Teka ATV 60 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Acarlar Online

9.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 9200.00
TEKA ATV 60 SİYAH DAVLUMBAZ

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

9.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 9300.00
Teka Atv 60 Duvar Tipi Davlumbaz, Siyah

Satıcı: GÖRAY İKLİMLENDİRME VE EV ALETLERİ

9.306,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 9306.51
40495040-Teka ATV 60 Siyah Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREGRUP

13.312,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 13312.00

Teka ATV 60 Davlumbaz (Siyah) Fiyat Geçmişi

Teka ATV 60 Davlumbaz Ürün Ailesi

Teka ATV 60 Siyah Davlumbaz Siyah 6.300,00 TL
Teka ATV 60 Beyaz Davlumbaz Beyaz 7.926,90 TL

Teka ATV 60 Davlumbaz (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Filtre Doluluk Göstergesi Aluminyum Kaset Filtre Halojen Aydınlatma Programlanabilen Çalışma Süresi

PERFORMANS

TASARIM

Teka ATV 60 Davlumbaz (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.