Teka DLV 68660 BK Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
A+

Teka DLV 68660 BK Davlumbaz Fiyatları

Teka - DLV 68660 BK - Duvar Tipi Davlumbaz - 782 m³/h - Siyah Cam - 60 cm - 112930024

Satıcı: ANKASTREZONE

43.058,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 43058.07
Teka DLV 68660 BK Duvar Tipi Davlumbaz 112930024 siyah

Satıcı: fiestaankastre

43.608,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 43608.48
Teka - DLV 68660 BK - Duvar Tipi Davlumbaz - 725m³/h - Siyah Cam - 60 cm - 112930024

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

44.892,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 44892.00
TEKA DLV 68660 BK TOS DAVLUMBAZ

Satıcı: ANKASTREGRUP

45.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 45595.00
Teka DLV 68660 BK Duvar Tipi Davlumbaz 112930024 siyah

Satıcı: Ankastrezone

45.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 45599.00
Teka - DLV 68660 BK - Duvar Tipi Davlumbaz - 782 m³/h - Siyah Cam - 60 cm - 112930024

Satıcı: ANKASTREGRUP

45.841,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 45841.56
Teka - DLV 68660 BK - Duvar Tipi Davlumbaz - 725m³/h - Siyah Cam - 60 cm - 112930024

Satıcı: FİESTAANKASTRE

46.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 46392.00
TEKA DLV 68660 BK TOS 60 Cm Siyah Ankastre Davlumbaz 112930024

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

47.627,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 47627.00
Teka DLV 68660 BK TOS Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

48.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 48360.00

Teka DLV 68660 BK Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Teka DLV 68660 BK Davlumbaz Temel Özellikleri

A+

Teka DLV 68660 BK Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PERFORMANS

• Minimum Emiş 232 m³/sa
• Maksimum Emiş 725 m³/sa
• En Düşük Ses 49 dB
• En Yüksek Ses 65 dB
• Kademe Sayısı 4 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı A+
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı A
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 42.4 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 1331 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 450 mm
• Renk Siyah

Teka DLV 68660 BK Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.