Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
A+

Teka DLV 68660 WH TOS Davlumbaz (Beyaz) Fiyatları

Teka Dlv 68660 Wh Tos Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

31.535,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 31535.10
Teka Dlv 68660 Wh Tos Davlumbaz Beyaz

Satıcı: Hausmart

31.860,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 31860.90
Teka - DLV 68660 WH - Duvar Tipi Davlumbaz - 725 m³/h - Beyaz Cam - 60 cm - 112930025

Satıcı: Acarlar Online

32.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 32135.00
Teka Dlv 68660 Wh Tos Beyaz Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

33.665,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 33665.07
Teka - DLV 68660 WH - Duvar Tipi Davlumbaz - 782 m³/h - Beyaz Cam - 60 cm - 112930025

Satıcı: yıldızözyapımarket

35.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 35559.00
Teka DLV 68660 WH TOS Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

35.898,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 35908
Teka - DLV 68660 WH - Duvar Tipi Davlumbaz - 782 m³/h - Beyaz Cam - 60 cm - 112930025

Satıcı: ANKASTREZONE

36.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 36199.00
Teka - DLV 68660 WH - Duvar Tipi Davlumbaz - 725 m³/h - Beyaz Cam - 60 cm - 112930025

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

44.892,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 44892.00
Teka DLV 68660 WH 60 CM FRESH AİR DUVAR TİPİ BEYAZ DAVLUMBAZ

Satıcı: ACARLAR

46.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 46392.00
Teka Dlv 68660 Wh Tos Beyaz Davlumbaz

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

47.459,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 47459.02
TEKA DLV 68660 WH TOS Beyaz 60 Cm Ankastre Davlumbaz

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

47.627,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 47627.00

Teka DLV 68660 WH TOS Davlumbaz (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Teka DLV 68660 WH TOS Davlumbaz Ürün Ailesi

Teka DLV 68660 WH TOS Davlumbaz (Beyaz) Temel Özellikleri

A+

Teka DLV 68660 WH TOS Davlumbaz (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Dijital Ekran Dijital Zamanlayıcı FreshAir Fonksiyonu Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

• Minimum Emiş 232 m³/sa
• Maksimum Emiş 725 m³/sa
• En Düşük Ses 49 dB
• En Yüksek Ses 65 dB
• Kademe Sayısı 4 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı A+
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı A
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 42 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 1001 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 450 mm
• Renk Beyaz

Teka DLV 68660 WH TOS Davlumbaz (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.