Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:

Teka DOS 60.2 AT Siyah Davlumbaz Fiyatları

Teka 113010008- Dos 60.2 At Antrasit Davlumbaz

Satıcı: EGENİN EFESİ

13.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 13800.00
Teka Dos 60.2 At Antrasit Country Davlumbaz

Satıcı: Dijital Ankastre

21.113,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 21113.00
Teka Dos 60.2 At Antrasit Country Davlumbaz

Satıcı: Dijital Ankastre

22.312,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 22312.56
Teka Dos 60.2 At Antrasit Country Davlumbaz

Satıcı: AhideNal

22.312,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 22312.56
113010008-Teka Dos 60.2 At Antrasit Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREGRUP

22.331,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 22331.00
TEKA DOS 60.2 AT ANTRASİT COUNTRY DAVLUMBAZ

Satıcı: Ahidenal

22.792,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 22792.40
113010008-Teka Dos 60.2 At Antrasit Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREGRUP

23.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 23580.00
Teka - DOS 60.2 AT - Duvar Tipi Country Davlumbaz - 631 m³/h - Antrasit - 60 cm - 113010008

Satıcı: Yilmaz Ankastre

23.762,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 23762.13
Teka - DOS 60.2 AT - Duvar Tipi Country Davlumbaz - 631 m³/h - Antrasit - 60 cm - 113010008

Satıcı: Acarlar Online

23.762,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 23762.13
TEKA DOS 60.2 AT ANTRASİT COUNTRY DAVLUMBAZ

Satıcı: DijitalAnkastre

23.992,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 23992.00

Teka DOS 60.2 AT Siyah Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Teka DOS 60.2 AT Siyah Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Halojen Aydınlatma Karbon Filtre Yoğun Çalışma Konumu

PERFORMANS

• Minimum Emiş 256 m³/sa
• Maksimum Emiş 603 m³/sa
• En Düşük Ses 51 dB
• En Yüksek Ses 64 dB
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı B
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı D
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı B
• Enerji Tüketimi 68.4 kWh/yıl

TASARIM

Teka DOS 60.2 AT Siyah Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.