Teka DOS 90.2 AT Davlumbaz

Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:

Teka DOS 90.2 AT Davlumbaz Fiyatları

Teka - Dos 90.2 At - Duvar Tipi Country Davlumbaz - 631 M³/h - Antrasit - 90 cm - 113010010

Satıcı: ANKASTREZONE

16.739,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 16739.07
113010010-Teka Dos 90.2 AT Antrasit Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREGRUP

16.502,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 16502.00
Teka - Dos 90.2 At - Duvar Tipi Country Davlumbaz - 631 M³/h - Antrasit - 90 cm - 113010010

Satıcı: ANKASTREGRUP

16.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 16740.00
Teka Dos 90.2 At Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

17.081,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 17081.10
Teka Dos 90.2 At Antrasit Country Duvar Tipi Rustik Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

19.808,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 19808.07
TEKA DOS 90.2 AT ANTRASİT COUNTRY DUVAR TİPİ RUSTİK DAVLUMBAZ

Satıcı: ANKASTREZONE

20.447,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 20447.05
Teka DOS 90.2 AT Country Antrasit Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREZONE

21.122,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 21122.00
Teka Dos 90.2 At Antrasit Country Serisi Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Dijital Ankastre

23.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 23929.00
TEKA DOS 90.2 AT ANTRASİT COUNTRY DUVAR TİPİ RUSTİK DAVLUMBAZ

Satıcı: Acarlar Online

27.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 27192.00
Teka Dos 90.2 At Antrasit Country Duvar Tipi Rustik Davlumbaz

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

27.817,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 27817.42

Teka DOS 90.2 AT Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Teka DOS 90.2 AT Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre Yağ Filtre Adedi 2 Yoğun Çalışma Konumu

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 90 cm
• Ürün Şekli Piramit
• Yükseklik 716 mm
• Genişlik 898 mm
• Derinlik 440 mm
• Renk Siyah

DOKÜMAN

Teka DOS 90.2 AT Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.