Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:

Teka DVI 88-G1 EOS BM Davlumbaz Fiyatları

Dvı 88-G1 Eos Bm Duvar Tipi Davlumbaz - 800 M/H - Siyah Cam - 80 Cm - 112930056

Satıcı: SHT YAPI

31.825,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 31825.90
Teka DVI 88-G1 İNFİNİTY MAT SİYAH CAM 80 CM. DUVAR TİPİ DAVLUMBAZ

Satıcı: SHT YAPI

37.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 37079.00
Teka Dvı 88-G1 Eos Bm Siyah Davlumbaz

Satıcı: Dijital Ankastre

46.105,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 46105.00
Teka - DVI 88-G1 Eos Bm - Duvar Tipi Davlumbaz - 800 M³/h - Siyah Cam - 80 cm - 112930056

Satıcı: DijitalAnkastre | 1 yorum

48.724,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 48724.56
Teka - DVI 88-G1 Eos Bm - Duvar Tipi Davlumbaz - 800 M³/h - Siyah Cam - 80 cm - 112930056

Satıcı: Acarlar Online | 1 yorum

48.724,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 48724.56
Teka Dvı 88-G1 Eos Bm Siyah Davlumbaz

Satıcı: Dijital Ankastre

48.724,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 48724.56
Teka DVI 88-G1 EOS BM Siyah Davlumbaz

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

50.892,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 50892.00
Teka DVI 88-G1 İNFİNİTY MAT SİYAH CAM 80 CM. DUVAR TİPİ DAVLUMBAZ

Satıcı: ACARLAR

52.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 52392.00
TEKA DVI 88-G1 EOS BM Siyah Davlumbaz

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

52.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 52392.00
Teka DVI 88-G1 EOS BM Siyah Davlumbaz

Satıcı: DijitalAnkastre

52.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 52392.00
TEKA DVI 88-G1 EOS BM Infinity G1 Edition DAVLUMBAZ

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

53.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 53797.00

Teka DVI 88-G1 EOS BM Davlumbaz Fiyat Geçmişi

Teka DVI 88-G1 EOS BM Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Filtre Doluluk Göstergesi Aluminyum Filtreler Bacalı Ya Da Bacasız Kullanım Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre Yoğun Çalışma Konumu

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 80 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 800 mm
• Genişlik 800 mm
• Derinlik 435 mm
• Renk Siyah

Teka DVI 88-G1 EOS BM Davlumbaz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.