Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Dijiyapı
11.030,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 11030.27 Bosch Professional GST 185-LI 4.0 Ah Li-on Çift Akülü Dekupaj TestereSatıcı: YeniseY
11.760,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 11760.63 Bosch Professional GST 185 LI Akülü Dekupaj Testere (18 Volt, 2 x 4,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, 0-3.500 strok/dak, Ahşapta kesme derinliği: 125 mm, Plastik Çanta)Satıcı: YeniseY
12.255,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 12255.81 Bosch Gst 185-LI Çift Akülü Dekupaj TestereSatıcı: Hepsiburada | 6 yorum
12.836,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 12836.99 Bosch Professional GST 185-LI 4.0 Ah Li-on Çift Akülü Dekupaj TestereSatıcı: HausportN11
14.211,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 14211.16 Bosch Gst 185-Li 18 V Cift Akulu Dekupaj Testere 15.181,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15181.56 Bosch Professional GST 185-LI 2x4.0 Ah Li-on Akülü Dekupaj Testere - 06015B3024Satıcı: Hausport
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 16999.00