Soğutma Sistemi:
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
231 kWh
Yükseklik:
1105 mm

Altus AL 2298 JE Derin Dondurucu Fiyatları

Altus Al 2298 Je Joker Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: abstore XL

18.883,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 18883.60
Altus Al 2298 Je Joker 298 Lt Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Electro Beyaz Shop

20.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 20199.00
Altus AL2298 JE Joker 298 L Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: electrobeyazshop

20.412,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 20412.57
Altus Al 2298 Je Joker Sandık Tipi 298 Litre Yatay Derin Dondurucu

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

20.552,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 20552.07
Altus Al 2298 Je Joker 298 Lt Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Smart Teknoloji

20.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 20600.00
Altus Al 2298 Je Joker Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Ulusal Avm

20.641,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 20641.60
Altus YATAY DERİN DONDURUCU

Satıcı: Online Elektronik İstanbul

21.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 21849.00
Altus YATAY DERİN DONDURUCU

Satıcı: Umay DTM

22.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 22500.00
Altus AL2298 JE Joker 298 L Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: cihanse-01

22.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 22998.00
Altus AL 2298 JE Joker Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: AKPADTM

27.327,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 27327.00
Altus AL 2298 JE Joker E enerji sınıfı 300 Litre Derindonrucu

Satıcı: OZDIJITEK

28.355,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 28355.60

Altus AL 2298 JE Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Altus AL 2298 JE Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1105 mm
• Genişlik 860 mm
• Derinlik 685 mm
• Ağırlık 44.5 kg

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 231 kWh

Altus AL 2298 JE Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.