Soğutma Sistemi:
Net Hacim:
Yükseklik:
860 mm

Altus AL 2298 Derin Dondurucu Fiyatları

Altus Al 2298 J Beyaz 300L F Derin Dondurucu 110*86 Revizyonlu Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Ulusal Avm

17.135,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 17135.10
Altus Al 2298 Joker Sandık Tipi Derin Dondurucu 298L

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP | 22 yorum

19.985,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 19985.70
Altus Al 2298 Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Cenur Ankara

19.838,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 19838.00
Altus Al 2298 Joker Sandık Tipi Derin Dondurucu 298L

Satıcı: Ab-Store | 22 yorum

19.994,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 19994.07
Altus AL 2298 J Joker 298 L Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Ab-Store

21.575,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 21575.07
Altus Al 2298 J Joker Sandık Tipi 298 Litre Yatay Derin Dondurucu

Satıcı: Ab-Store

21.711,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 21711.08
AL 2298 Joker F Enerji Sınıfı 298 Lt. İster Soğutucu İster Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Ab-Store

22.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 22324.05
Altus Al 2298 J Joker Sandık Tipi 298 Litre Yatay Derin Dondurucu

Satıcı: modatrend34

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 22999.00
Altus AL 2298 J Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: modatrend34

23.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 23749.05
Altus Al 2298 J Joker Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: modatrend34

24.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 24199.00
Altus AL 2298 Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: novaelectronics

27.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 27100.00

Altus AL 2298 Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Altus AL 2298 Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Sandık Tipi
• Kullanım Şekli Yatay
• Soğutma Sistemi Statik
• Net Hacim 298 lt
• Brüt Hacim 315 lt
• Diğer Özellikler Mekanik Sensörlü Yandan Led Panel

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 860 mm
• Genişlik 1105 mm
• Derinlik 675 mm

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Otomatik Buz Hazırlama Yok

Altus AL 2298 Derin Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılan Derin Dondurucular

Altus AL 2298 Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.