Soğutma Sistemi:
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
283 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Yükseklik:
1518 mm

Altus AL 609 NF Derin Dondurucu Fiyatları

Altus Al 609 Nf Beyaz 6 Çekmece Derin Dondurucu Revizyonlu Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Ulusal Avm

18.296,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 18296.30
Altus Al 609 NF Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Doruks | 436 yorum

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 24999.00
Altus Al 609 NF Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: kahvecioglu avm | 436 yorum

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 26999.00
Altus AL 609 NF 6 Çekmeceli No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: MAVİAY TİCARET

29.323,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 29333
Altus Al 609 Nfe 270 Lt No-Frost 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: MAVİAY TİCARET

29.633,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 29633.20
Altus Al 609 Nf No Frost Çekmeceli Beyaz Derin Dondurucu

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

29.994,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 29994.50
Altus Al 609 Nf No Frost Çekmeceli Beyaz Derin Dondurucu

Satıcı: Esram Home

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 29999.00
Altus Al 609 NFE Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: JetTekno

29.982,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 29992
Altus Al 609 Nf 6 Çekmeceli No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

30.792,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 30792.40
Altus Al 609 Nf 6 Çekmeceli No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: Novaelectronıcs

30.792,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 30792.40
Altus AL 609 NF 270 LT No-Frost 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: JetTeknom

31.544,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 31544.67
Altus AL 609 NF 270 LT No-Frost 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: ozdijitek

31.619,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 31619.07

Altus AL 609 NF Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Altus AL 609 NF Derin Dondurucu Temel Özellikleri

283 kWh
39 dB
1518 mm

Altus AL 609 NF Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1518 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 655 mm
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 6
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Yıllık Enerji Tüketimi 283 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Altus AL 609 NF Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.