Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
4
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
197 kWh
Yükseklik:
1457 mm

Altus AL 611 E Derin Dondurucu Fiyatları

Altus AL 611 E 6 Çekmeceli Derin Dondurucu - Yok

Satıcı: Smartt Teknoloji | 119 yorum

18.042,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 18042.00
Altus Al 611 E Dikey Beyaz Derin Dondurucu

Satıcı: Smart Teknoloji

17.978,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 17978.70
Altus AL 611 E 6 Çekmece 196 Litre Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Smart Teknoloji

17.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 17995.00
Altus AL 611 E 6 Çekmeceli Derin Dondurucu - Yok

Satıcı: mevlanadiyarı | 119 yorum

18.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 18135.00
Altus Al- E 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: teknosepeti

18.725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 18725.00
Altus AL 611 E 6 Çekmece 196 Litre Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Teknosepeti

18.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 18900.00
Altus Al 611/Al 611 E 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: TEKNOSEPETİ

19.155,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 19155.50
Altus AL 611 Derin Dondurucu

Satıcı: modatrend34

19.949,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 19949.06
Altus Al- E 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: modatrend34-istanbul

20.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 20299.00
ALTUS AL 611 E 196 L 6 Bölmeli Dikey Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: Smart Teknoloji

20.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 20995.00
Altus AL 611 E 196 L 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: smartteknolojii

23.157,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 23157.00
Altus AL 611 E 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: AKPADTM

23.454,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 23454.00
Altus AL611 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: novaelectronics

26.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 26590.00

Altus AL 611 E Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Altus AL 611 E Derin Dondurucu Temel Özellikleri

4
197 kWh
1457 mm

Altus AL 611 E Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi Statik
• Net Hacim 196 lt
• Dondurma Kapasitesi 8 kg
• Diğer Özellikler Kapı Yönü Çevirebilme Mekanik Sensörlü

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1457 mm
• Genişlik 540 mm
• Derinlik 575 mm
• Ağırlık 45 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 6
• Çekmece Sayısı 4

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 197 kWh

Altus AL 611 E Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.