Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Yıllık Enerji Tüketimi:
268 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Yükseklik:
1710 mm

Altus AL 708 Derin Dondurucu Fiyatları

Altus Al 708 Ne 244 Litre F Enerji Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Smart Teknoloji

19.557,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 19557.80
Altus AL 708 7 Çekmece Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: FEB Home Beyaz Eşya

19.750,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 19750.50
Altus AL 708 244 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: febhome

19.845,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 19845.00
Altus AL 708 244 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: AnkastReyon

26.505,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 26505.00
Altus Al 708Ne 244 Lt 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: MAVİAY TİCARET

26.695,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 26695.80
Altus AL 708 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

27.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 27250.00
Altus Al 708 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: OZDIJITEK

27.599,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 27599.08
Altus Al 708 7 Çekmeceli Derin Dondurucu 244 L F Enerji Sınıfı Dikey Tip Beyaz Renk

Satıcı: DÖRTYOL EV CONCEPT

27.713,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 27713.07
Altus Al 708 7 ÇEKMECELİ Derin Dondurucu

Satıcı: ALTEK DTM

27.712,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 27722
Altus Al 708 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

28.131,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 28131.76
Altus Al 708 7 Çekmece Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Esram Home

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 28999.00
Altus Al 708 7 Çekmeceli Derin Dondurucu 244 L F Enerji Sınıfı Dikey Tip Beyaz Renk

Satıcı: çaglayan

29.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 29800.00

Altus AL 708 Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Altus AL 708 Derin Dondurucu Temel Özellikleri

5
268 kWh
37 dB
1710 mm

Altus AL 708 Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1710 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 640 mm
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 7
• Çekmece Sayısı 5
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Yıllık Enerji Tüketimi 268 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

Altus AL 708 Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.