Soğutma Sistemi:
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
299 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Yükseklik:
1714 mm

Altus AL 709 NF Derin Dondurucu Fiyatları

Altus Al 709 Nf F Enerji Sınıfı 256 lt No Frost Derin Dondurucu - Yok

Satıcı: İSERDİGARDEN

27.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 27000.00
Altus Al 709 Nfe 256 Lt 7 Çekmeceli No-Frost Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: MAVİAY TİCARET

28.956,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 28956.20
Altus AL 709 NF No Frost 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: MAVİAY TİCARET

29.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 29010.00
Altus AL 709 NFE No Frost 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: JetTekno

29.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 29010
Altus Al 709 Nf No Frost 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

29.109,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 29109.72
Altus Al 709 Nf No Frost 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: AKPA DTM

29.862,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 29862.28
Altus AL 709 NF 256 LT 7 Çekmeceli No-Frost Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: JetTeknom

30.578,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 30578.40
Altus AL 709 NF 256 LT 7 Çekmeceli No-Frost Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: ozdijitek

30.584,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 30584.91
Altus Al 709 NF Çekmeceli Derin Dondurucu 256 lt F Enerji Sınıfı No Frost Teknolojisi

Satıcı: OZDIJITEK | 289 yorum

30.624,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 30624.90
Altus Al 709 Nf No Frost 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: EFEFARUKAVM

33.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 33670.00

Altus AL 709 NF Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Altus AL 709 NF Derin Dondurucu Temel Özellikleri

299 kWh
39 dB
1714 mm

Altus AL 709 NF Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1714 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 655 mm
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 7
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Yıllık Enerji Tüketimi 299 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Altus AL 709 NF Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.