Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
307 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Yükseklik:
1714 mm

Altus AL 709 NFE Derin Dondurucu Fiyatları

Altus AL 709 NFE Derin Dondurucu 20.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 20499.00
Altus Al 709 Nfe 260 Lt 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: smart teknoloji 06

21.802,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 21802.20
Altus Al 709 Nfe 7 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: Ulusal Avm

21.805,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 21805.00
Altus AL 709 NFE 7 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: Smart Teknoloji

22.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 22140.00
Altus Al 709 Nfe E Enerji Sınıfı 260 Lt No-Frost Beyaz Derin Dondurucu

Satıcı: Ab-Store | 103 yorum

22.179,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 22179.57
Altus Al 709 NFE 7 Çekmece 256 Litre No Frost Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: CihanSE-01

22.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 22350.00
Altus Al 709 Nfe E Enerji Sınıfı 260 Lt No-Frost Beyaz Derin Dondurucu

Satıcı: Smartt Teknoloji | 103 yorum

22.692,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 22692.00
Altus AL 709 NFE 7 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: Iserdi Garden Altus

23.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 23000.00
Altus AL 709 NFE 260 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Ab-Store

23.249,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 23249.07
Altus AL 709 NFE 260 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: smartteknolojii

23.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 23250.00
Altus Al 709 NFE 7 Çekmece 256 Litre No Frost Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Umay DTM

23.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 23500.00
AL 709 NFE E Enerji Sınıfı 7 Çekmeceli No-Frost Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: MakroReyon

28.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 28499.05
Altus AL 709 NFE 7 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu En Popüler 6. Derin Dondurucu

Satıcı: AKPADTM

28.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 28850.00
Altus AL 709 NFE 7 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

29.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 29039.00

Altus AL 709 NFE Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Altus AL 709 NFE Derin Dondurucu Temel Özellikleri

5
307 kWh
39 dB
1714 mm

Altus AL 709 NFE Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1714 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 700 mm
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 7
• Çekmece Sayısı 5

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 307 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Altus AL 709 NFE Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.