Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
211 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Yükseklik:
1457 mm

Arçelik 2053 NFB Derin Dondurucu Fiyatları

Arçelik 2053 NFB 5 Bölmeli Derin Dondurucu 177 lt Hacim E Enerji Sınıfı No Frost Teknolojisi

Satıcı: ÖZBALCI | 2 yorum

27.435,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 27435.00
Arçelik 2053 NFB 5 Bölmeli Derin Dondurucu 177 lt Hacim E Enerji Sınıfı No Frost Teknolojisi

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 2 yorum

28.504,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 28504.50
Arçelik 2053 NFB 3+2 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Altın Mobilya

30.359,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 30359.08
Arçelik 2053 NFB 3+2 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Altın Mobilya

30.722,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 30722.07
Arçelik 2053 NFB 3+2 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

30.810,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 30810.80
Arçelik 2053 NFB 3+2 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

31.103,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 31103.00
Arçelik 2053 NFB Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

32.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 32370.00
Arçelik 2053 NFB Beyaz Derin Dondurucu 34.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 34490.00
Arçelik 2053 NFB Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Gönül Sokak

37.594,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 37594.10

Arçelik 2053 NFB Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Arçelik 2053 NFB Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1457 mm
• Genişlik 540 mm
• Derinlik 575 mm
• Kapı Sayısı 1

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 211 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Arçelik 2053 NFB Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.