Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
4
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
197 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Yükseklik:
1457 mm

Arçelik 2063 MB Derin Dondurucu Fiyatları

Arçelik 2063 Mb E 196 Lt 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: CENNET YEŞİL – MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

19.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 19899.00
Arçelik 2063 MB E 196 LT 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: cennetmuameryesilort

19.902,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 19902.00
Arçelik 2063 Mb Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Öksüzler DTM

21.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 21840.00
Arçelik 2063 MB 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: Kahramanoğulları

22.999,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 22999.08
Arçelik 2063 MB 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

23.055,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 23055.20
Arçelik 2063 MB Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: KAHRAMANOĞULLARI DAYTÜKETİM | 20 yorum

23.249,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 23249.07
Arçelik 2063 MB Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

23.275,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 23275.01
Arçelik 2063 MB 6 Bölmeli Derin Dondurucu - Var

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

23.305,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 23305.80
Arçelik 2063 MB E 196 LT 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: adabeyazesyakampanya

23.305,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 23305.80
Arçelik 2063 MB 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

24.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 24230.00
ARÇELİK 2063 MB Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

25.897,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 25897.90

Arçelik 2063 MB Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Arçelik 2063 MB Derin Dondurucu Temel Özellikleri

4
197 kWh
37 dB
1457 mm

Arçelik 2063 MB Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi Statik
• Net Hacim 196 lt
• Dondurma Kapasitesi 8 kg
• Diğer Özellikler Buzluk Kapı Yönü Çevirebilme Mekanik Sensörlü

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1457 mm
• Genişlik 540 mm
• Derinlik 575 mm
• Ağırlık 45 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 6
• Çekmece Sayısı 4

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 197 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

Arçelik 2063 MB Derin Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılan Derin Dondurucular

Arçelik 2063 MB Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.