Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Yıllık Enerji Tüketimi:
215 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Yükseklik:
1710 mm

Arçelik 2072 MB Derin Dondurucu Fiyatları

Arçelik 2072 Mb 244 Lt 4 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: TeknoPlus

20.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 20699.00
Arçelik 2072 Mb 7 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: ABDİBAŞLAR ARÇELİK

20.724,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 20724.60
Arçelik 2072 MB 244 LT 4 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: cennetmuameryesilort

21.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 21799.00
Arçelik 2072 MB 7 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: ÖZBALCI | 12 yorum

21.855,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 21855.00
Arçelik 2072 MB Beyaz 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Emre Pazarlama

22.925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 22925.00
Arçelik 2072 MB 244 lt Hacimli Dikey Derin Dondurucu E Enerji Sınıfı Çekmeceli Tasarım

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 11 yorum

23.249,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 23249.07
Arçelik 2072 MB 244 LT 4 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: EmrePazarlama

23.985,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 23985.29
Arçelik 2072 MB Beyaz 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

25.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 25200.00
Arçelik 2072 MB Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: Altın Mobilya

25.759,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 25759.08
Arçelik 2072 Mb Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: YazyapDtm2

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 26000.00
Arçelik 2072 MB Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Altın Mobilya

26.067,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 26067.07
Arçelik 2072 MB Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

27.027,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 27027.50
Arçelik 2072 MB Derin Dondurucu 29.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 29990.00

Arçelik 2072 MB Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Arçelik 2072 MB Derin Dondurucu Temel Özellikleri

5
215 kWh
36 dB
1710 mm

Arçelik 2072 MB Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi Statik
• Net Hacim 244 lt
• Diğer Özellikler Kapı Yönü Çevirebilme Mekanik Sensörlü

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1710 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 640 mm
• Ağırlık 55.5 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 7
• Çekmece Sayısı 5

PERFORMANS

• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 13 saat
• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 215 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Arçelik 2072 MB Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.