Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
215 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Yükseklik:
1710 mm

Arçelik 2072 MI Derin Dondurucu Fiyatları

Arçelik 2072 MI 7 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: ÖZBALCI | 3 yorum

23.715,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 23715.00
Arçelik 2072 MI 7 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Birlik Dayanıklı | 3 yorum

28.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 28830.00
Arçelik 2072 MI Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Emre Pazarlama

29.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 29009.00
Arçelik 2072 Mı Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Altın Mobilya AS

29.534,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 29534.10
Arçelik 2072 MI Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Altın Mobilya

30.359,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 30359.08
Arçelik 2072 Mı Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

31.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 31325.00
Arçelik 2072 MI Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Altın Mobilya AS

31.709,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 31709.03
Arçelik 2072 MI Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

32.917,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 32917.50
Arçelik 2072 MI Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Birlik Dayanıklı İstanbul

32.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 32940.00
Arçelik 2072 MI Derin Dondurucu 36.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 36490.00
Arçelik 2072 MI Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: gönülsokak

39.642,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 39642.74

Arçelik 2072 MI Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Arçelik 2072 MI Derin Dondurucu Temel Özellikleri

5
215 kWh
36 dB
1710 mm

Arçelik 2072 MI Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi Statik
• Net Hacim 244 lt
• Dondurma Kapasitesi 13 kg
• Diğer Özellikler Buzluk Kapı Yönü Çevirebilme Mekanik Sensörlü

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1710 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 640 mm
• Ağırlık 55.5 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 7
• Çekmece Sayısı 5

PERFORMANS

• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 13 saat
• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 215 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Arçelik 2072 MI Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.