Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
4
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
234 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Yükseklik:
1850 mm

Arçelik 2083 Multimode EI Derin Dondurucu Fiyatları

Arçelik 2083 Multimode EI 240 L Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: VizyonDeneyim

52.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 52080.00
Arçelik 2083 Multimode Eı 8 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

55.544,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 55544.40
Arçelik 2083 MultiMode EI Derin Dondurucu

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

56.221,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 56221.20
Arçelik Multimode EI 2083 8 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

56.753,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 56753.01
Arçelik 2083 Multimode EI 240 L Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: adabeyazesyakampanya

56.832,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 56832.30
Arçelik 2083 MultiMode EI Derin Dondurucu

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

59.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 59080.00
Arçelik 2083 Multimode EI 8 Bölmeli Derin Dondurucu - Yok

Satıcı: G-GÜRSES DAYANIKLI TÜKETİM | 3 yorum

61.379,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 61379.07
Arçelik 2083 Multimode Eı 8 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Gönül Sokak

62.884,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 62884.90
Arçelik 2083 MultiMode EI Derin Dondurucu

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

64.306,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 64306.69
Arçelik 2083 Multimode Eı Derin Dondurucu

Satıcı: Gönül Sokak

64.416,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 64416.06
Arçelik Multimode EI 2083 8 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: gönülsokak

66.549,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 66549.41

Arçelik 2083 Multimode EI Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Arçelik 2083 Multimode EI Derin Dondurucu Temel Özellikleri

4
234 kWh
39 dB
1850 mm

Arçelik 2083 Multimode EI Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Net Hacim 240 lt
• Dondurma Kapasitesi 8 kg
• Diğer Özellikler Ekonomi Modu Kapı Yönü Çevirebilme

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1850 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 595 mm
• Ağırlık 70 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 8
• Çekmece Sayısı 4
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 20 saat
• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 234 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Arçelik 2083 Multimode EI Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.