Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
228 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Yükseklik:
1515 mm

Arçelik 2162 NFB Derin Dondurucu Fiyatları

Arçelik 2162 Nfb 6 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

27.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 27590.00
Arçelik 2162 Nfb E 220 L 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: CENNET YEŞİL – MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

27.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 27799.00
Arçelik 2162 NFB E 220 L 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: cennetmuameryesilort

28.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 28830.00
Arçelik 2162 NFB E 220 L 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: erdemavmarcelik

29.750,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 29750.70
Arçelik 2162 Nfb E Enerji Sınıfı 220 lt No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 1 yorum

30.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 30225.00
Arçelik 2162 NFB Beyaz 6 Çekmeceli No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: ErhanGülener

30.321,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 30321.36
Arçelik 2162 NFB Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: ErhanGülener

30.321,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 30321.36
Arçelik 2162 Nfb E Enerji Sınıfı 220 lt No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: ErhanGülener | 1 yorum

30.950,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 30950.40
Arçelik 2162 NFB 6 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

32.186,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 32186.00
Arçelik 2162 NFB Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Altın Mobilya

32.584,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 32584.07
Arçelik 2162 Nfb Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

33.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 33500.00
Arçelik 2162 Nfb Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Altın Mobilya AS

33.649,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 33649.03
Arçelik 2162 NFB Beyaz Derin Dondurucu 35.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 35690.00

Arçelik 2162 NFB Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Arçelik 2162 NFB Derin Dondurucu Temel Özellikleri

5
228 kWh
38 dB
1515 mm

Arçelik 2162 NFB Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Net Hacim 220 lt
• Dondurma Kapasitesi 13 kg
• Diğer Özellikler Buzluk Kapı Yönü Çevirebilme Mekanik Sensörlü

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1515 mm
• Genişlik 709 mm
• Derinlik 597 mm
• Ağırlık 60 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 6
• Çekmece Sayısı 5
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 13 saat
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 228 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Arçelik 2162 NFB Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.