Soğutma Sistemi:
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
279 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Yükseklik:
860 mm

Arçelik 2451 E Derin Dondurucu Fiyatları

Arçelik 2451 E Yatay Derin Dondurucu 451 L Beyaz Sessiz Çalışma Özelliği ile

Satıcı: arces | 1 yorum

37.199,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 37199.07
Arçelik 2451 E Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: Arces Pazarlama

40.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 40039.00
Arçelik 2451 E 451 L Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: alatasdtm

42.778,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 42778.05
Arçelik 2451 E Sandık Tipi Derin Dondurucu - Var

Satıcı: YAŞAR MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI | 1 yorum

43.710,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 43710.00
Arçelik 2451 E Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: Arces

44.798,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 44798.88
Arçelik 2451 E Üstten Kapaklı Yatay Dondurucu

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

44.997,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 44997.90
Arçelik 2451 E Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Gönül Sokak

46.564,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 46564.70
Arçelik 2451 E Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

47.617,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 47617.42
Arçelik 2451 E Üstten Kapaklı Yatay Dondurucu

Satıcı: gönülsokak

48.888,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 48888.80
Arçelik 2451 E Üstten Kapaklı Yatay Dondurucu

Satıcı: Gönül Sokak

49.039,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 49039.10

Arçelik 2451 E Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Arçelik 2451 E Derin Dondurucu Temel Özellikleri

279 kWh
36 dB
860 mm

Arçelik 2451 E Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Sandık Tipi
• Kullanım Şekli Yatay
• Soğutma Sistemi Statik
• Net Hacim 451 lt
• Dondurma Kapasitesi 20.5 kg
• Diğer Özellikler Kapak Kilidi Led İç Aydınlatma Mekanik Sensörlü 3 Sepet

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 860 mm
• Genişlik 1555 mm
• Derinlik 675 mm
• Ağırlık 51 kg

PERFORMANS

• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 24 saat
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 279 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Arçelik 2451 E Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.