Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
250 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Yükseklik:
1865 mm

Arçelik 2681 EB Derin Dondurucu Fiyatları

Arçelik 2681 EB E 286 LT Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM

38.967,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 38967.00
Arçelik 2681 EB E 286 LT Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: alatasdtm

46.405,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 46405.98
Arçelik 2681 EB 8 Bölmeli Dondurucu 300 lt E Enerji Sınıfı Çekmeceli Dikey Tasarım

Satıcı: ÖKSÜZLER DTM | 1 yorum

46.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 46500.00
Arçelik 2681 EB Çekmeceli Derin Dondurucu 286 Litre

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

48.898,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 48898.90
Arçelik 2681 Eb Çekmeceli Derin Dondurucu 286 Litre

Satıcı: ABDİK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

49.216,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 49216.10
Arçelik 2681 EB 8 Bölmeli Dondurucu 300 lt E Enerji Sınıfı Çekmeceli Dikey Tasarım

Satıcı: ALATAŞ DTM | 1 yorum

49.898,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 49898.90
Arçelik 2681 EB 8 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

50.590,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 50590.80
Arçelik 2681 Eb 8 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Gönül Sokak

54.638,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 54638.10
Arçelik 2681 EB 8 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

55.873,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 55873.36
Arçelik 2681 Eb Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Gönül Sokak

57.541,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 57541.54
Arçelik 2681 EB Dikey Dondurucu

Satıcı: gönülsokak

57.625,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 57625.25

Arçelik 2681 EB Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Arçelik 2681 EB Derin Dondurucu Temel Özellikleri

5
250 kWh
38 dB
1865 mm

Arçelik 2681 EB Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Net Hacim 286 lt
• Dondurma Kapasitesi 14.9 kg
• Diğer Özellikler Kapı Yönü Çevirebilme

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1865 mm
• Genişlik 597 mm
• Derinlik 754 mm
• Ağırlık 71 kg
• Toplam Bölme Sayısı 8
• Çekmece Sayısı 5

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 250 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Arçelik 2681 EB Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.